У Недригайлові розпочинають процедуру відкликання сільського голови Остапчука

Про це пише місцеве інтернет-видання Недригайлів сьогодні.


Місцеві жителі говорять, що Ігор Остапчук керує селищем понад десять років, однак жодної кардинальної проблеми населеного пункту так і не було вирішено. Більше того, не було вирішено і більшість його власних обіцянок передвиборчої програми.

Тож терпець у громади урвався і вона розпочинає процедуру відкликання Ігоря Остапчука із займаної посади. Тим паче що на Сумщині уже є подібний прецедент. Мається на увазі факт, коли сесія Вехньосироватської сільради припинила повноваження голови Алли Александрової у березні поточного року.

Аби зняти із займаної посади Ігоря Остапчука, треба, аби за його відставку проголосували 2/3 депутатів Недригайлівської селищної ради, або ж громада має зібрати 1729 підписів. Тоді територіальна виборча комісія припинить його повноваження на законодавчому рівні.

Така кількість підписів визначена тим, що на останніх виборах за Остапчука проголосувало 1728 осіб, а для його зняття з посади треба зібрати мінімум на один голос більше.

Найближчим часом у Недригайлові буде сформовано штаб та відповідна ініціативна група, яка візьме на себе роботу по збору підписів та передачі їх у ТВК.