У ніч перед Різдвом депутату Сумської облради порубали сокирою авто

"У Конотопі невідомі розгромили вщент авто депутата Сумської обласної ради Сергія Демехи", – написав на своїй сторінці в Фейсбук Сергій Моша.


– Буквально на кілька хвилин залишив автомобіль біля будинку, в якому живу, як хтось порубав машину сокирою, – повідомив Сергій Васильович телефоном.

Це вже черговий силовий "наїзд" на депутата, який послідовно бореться із гральними автоматами в Конотопі, корупцією, сепаратизмом та іншими проявами криміналу. 

Перший напад на Сергія Дмеху стався у 2014 р. – в цьому ж автомобілі невідомі особи його викрали, вивезли за місто, катували, вимагали викуп у розмірі 50 тис. доларів, але потім відпустили. Злочинців не знайшли.

Другий напад стався у червні 2016 року. Тоді ціла зграя молодиків пізно ввечері підстерегла Сергія Демеху біля будинку, дочекалася, коли він припаркує авто, і накинулася на нього з палицями та металевими трубами або арматурою. Били щоб вбити. Врятували Сергія Демеху молоді люди – мешканці його будинку, які в цей час перебували під під`їздом і кинулися на шум бійки. Після цього нападу депутат довго лікувався, бо отримав числені побої, в т.ч. травми голови. Злочинців також не знайшли.

Між другим і теперішнім нападом минуло півроку.

З самим Сергієм Демехою та його дружиною Наталею, на щастя, все гаразд.

Нагадаємо, нещодавно Сергія Демеху виключили із фракції "Свобода".