У президентському рейтингу лідирують Тимошенко, Порошенко і Бойко (соцопитування)

11,5% опитаних центром соціальних досліджень "Софія" готові проголосувати за лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 11,% – за Президента Петра Порошенка 10,7% – за голову фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Юрія Бойка на виборах глави держави. Про це повідомляють Українські новини.


Респондентів просили відповісти, за кого вони проголосували б, якби вибори Президента відбулися найближчої неділі.

Розрахунок проводився з числа опитаних, які обов'язково взяли б участь у виборах.

7,8% – опитаних відповіли, що проголосували б за лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 6,9% – за лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, 6,4% – за депутата Ради Вадима Рабиновича, 4,9 – за співака Святослава Вакарчука, 4,7% – за мера Львова Андрія Садового, 3,1% – за Михайла Саакашвілі, 2,9% респондентів віддали б свої голоси за лідера партії "Всеукраїнське об'єднання" Свобода "Олега Тягнибока, 2% – за депутата Ради Дмитра Яроша, 1,9% – за Надію Савченко, 1,5% – за мера Києва Віталія Кличка, 0,8% – за нардепа Сергія Капліна та лише 0,7% – респондентів про дали б свої голоси за колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

5% опитаних відповіли, що підтримали б іншого кандидата, 4,6% проголосували б проти всіх, а 13,6% не змогли відповісти на питання.

Опитування проводилося з 26 травня по 1 червня 2017 року в усіх адміністративних областях України (в Донецькій і Луганській областях проводився на контрольованій владою території, в Криму не проводився).

Всього було опитано 1 217 повнолітніх респондентів методом особистого інтерв'ю вдома. Статистична похибка не перевищує 3%.

Як повідомляли Українські Новини, на виборах Ради українці готові підтримати "Батьківщину", Опозиційний блок і БПП.