У пункті контролю «Конотоп» прикордонники виявили громадянина Республіки Гана з підробленим документом

Учора в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» прикордонники Сумського загону виявили громадянина Республіки Гана, який намагався перетнути державний кордон з підробленим документом.


Під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Москва-Одеса» громадянин Республіки Гана надав на паспортний контроль закордонний паспорт та посвідку на тимчасове проживання на території України. У наданому паспортному документі охоронці кордону виявили наявність 2-х підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України. Крім цього за результатами поглибленої перевірки посвідки на тимчасове проживання на території України прикордонники встановили, що документ є повністю підробленим.

Наразі відносно 21-річного іноземця винесене рішення про заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки та встановленим порядком повернуто до Російської Федерації.

До Конотопського відділу поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.