У пункті пропуску «Юнаківка» молдованин намагався підкупити прикордонників

Днями в пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники Сумського загону в рамках проведення прикордонним відомством акції «Стоп корупція. Від слів до дій!» зафіксували спробу втягування охоронців кордону до протиправної діяльності.


До пункту пропуску «Юнаківка» в пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Молдови. Під час здійснення прикордонного контролю іноземець з метою сприяння у безперешкодному перетинанні держкордону запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 2000 рублів РФ, які вклав до паспортного документу.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення. Крім цього до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.