У пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники провели анкетування громадян

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Юнаківка» прикордонники Сумського загону провели моніторинг громадської думки щодо культури та якості здійснення прикордонного контролю.


Основним завданням для складу групи від управління прикордонного загону було визначити рівень задоволеності громадян діями прикордонників у пункті пропуску під час виконання ними службових завдань.

Участь в анонімному експрес-опитуванні взяли 60 громадян. Їм пропонувалося відповісти на кілька запитань щодо культури прикордонного контролю у цьому пункті пропуску. Питання стосувалися поведінки прикордонників під час спілкування, стану робочого місця, зовнішнього вигляду прикордонників, наявності достатнього інформаційно-довідкового матеріалу про порядок перетинання кордону, а також щодо виникнення конфліктних ситуацій з вини співробітників Держприкордонслужби.

Подібні заходи будуть проведені й в інших пунктах пропуску Сумської області, аби за участі громадськості покращити якість культури прикордонного контролю.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82.

Також нагадаємо, що з метою надання громадянам юридичної допомоги з питань перетинання державного кордону України в Державній прикордонній службі України цілодобово функціонують телефони служби «Довіра»:

Адміністрація Державної прикордонної служби України: (044) 527-63-63, e-mail: dovira@pvu.gov.ua;

Східне регіональне управління: (057) 702-05-58, e-mail: shru@pvu.gov.ua;

Сумський прикордонний загін: (0542) 67-13-82, 67-13-70, е-mail: sumi_zagin@pvu.gov.ua.