У рамках благодійної акції “Від серця до серця” в Сумах зібрано рекордну суму

Підсумки акції, що проводиться щорічно Всеукраїнським благодійним фондом, підбили під час засідання «круглого столу»/


Цьогоріч вона тривала з 9 березня до 9 квітня, і зусилля організаторів були спрямовані на збір коштів для придбання якісного медичного обладнання для офтальмологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

За словами регіонального представника благодійного фонду Крістіни Сахно, до збору благодійних коштів долучилося 1200 волонтерів, було роздано більш ніж 1200 скриньок по всій території області. Акція охопила державні, медичні, освітянські заклади, установи культури тощо. Також скриньки були встановлені в місцях масового відвідування людей.

Спільними зусиллями вдалося назбирати 384 244 тисяч гривень, при цьому, в розрізі загальноукраїнських результатів Сумщина наразі лідирує за сумою зібраних гроешей. Приємно, що акція проходила не лише в обласному центрі, а й райони активно долучилися до волонтерської ініціативи.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош подякував волонтерам за гарну роботу, відзначивши активність та небайдужість молодих людей до проблем людей, зокрема діток.

«Подібні заходи є вкрай потрібними та соціально важливими, тим паче акція котрий рік поспіль підтверджує свою результативність та ефективність», – наголосив він.

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Лантушенко додав, що такого результату вдалося досягти, в тому числі, і завдяки гарній репутації і прозорості в роботі благодійного фонду та високій довірі громадян до  його діяльності.

Медики вже визначилися, якого обладнання вони першочергово потребують  для допомоги дітям з вадами зору. Тож за деякий час буде оголошено тендер та придбано необхідне устаткування.