У рейсовому автобусі “Суми-Курськ” прикордонники виявили набої до автомата Калашникова

Учора в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рижівка» прикордонники відділу «Білопілля» Сумського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України боєприпасів.


До пункту пропуску «Рижівка» для оформлення на виїзд до Росії прибув рейсовий автобус марки «MAN» української реєстрації, який слідував за маршрутом Суми-Курськ.

Під час огляду салону транспортного засобу відбулося спрацювання службового собаки на одне із пасажирських сидінь. Тому автобус направили для проходження поглибленого огляду. Як результат, спільна прикордонно-митна оглядова група за заднім сидінням пасажира виявила пакунок з двох пачок сигарет, вкладених одна в одну, в якому знаходилися набої калібру 5,45мм до АК-74 в кількості 16 штук. Аби відволікти увагу чотирилапого помічника прикордонників, набої були пересипані чорним меленим перцем.

Наразі набої, переміщення яких через кордон заборонено, вилучені встановленим порядком. Проінформовано взаємодіючі підрозділи.

До Білопільського відділення поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України, для вжиття визначених законодавством відповідних заходів.