У Ромнах відкрилася громадська приймальня Опозиційної платформи – За життя

«З кожним роком збільшується кількість прихильників ОП-ЗЖ на Сумщині. Останні вибори показали, що позицію партії підтримують і в Роменському районі. Партійці проводять тут серйозну роботу, допомагають жителям вирішувати болючі питання, відстоюють їх інтереси на рівні міста, області і навіть України. Бажаючих звернутися до представників нашої партії стає дедалі більше, тож ми вирішили відкрити приймальню, яка працюватиме щоденно», – зазначив депутат облради Борис Пересадько.

Політик підкреслив, що для команди ОП-ЗЖ важливо виправдати довіру людей і допомагати в усіх питаннях, що входять до компетенції депутатів.

«У нас сформована потужна, сильна, професійна команда, яка здатна взяти на себе відповідальність, повноцінно відновити місцеве самоврядування і реалізувати поставлені завдання. Наша приймальня – це дієвий майданчик для ефективної взаємодії й відкритого діалогу з громадою. Ми вестимемо зворотній зв’язок із мешканцями, аби ще більше вдосконалювати свою роботу», – підкреслив Борис Пересадько.

E роботі громадської приймальні партії братимуть участь депутати місцевих та обласної рад.

Адреса громадської приймальні: м. Ромни, вул. Соборна, 35 (2-й поверх, кімната 21). Телефон: (095) 695 03 94. Час роботи: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00.