У Росію намагалися вивезти дитину за підробленими документами

У пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники попередили спробу вивезення за кордон дитини за підробленим документом.


Учора в пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники Сумського загону попередили спробу вивезення до Росії дитини за підробленим документом.

До пункту пропуску «Юнаківка» на виїзд з України на рейсовому автобусі сполученням «Суми-Курськ» в якості пасажирів прибули подружжя, громадянин України і громадянка Росії, разом із неповнолітнім сином.

Під час здійснення прикордонного контролю прикордонним нарядом виявлено часткову підробку свідоцтва про народження дитини шляхом виправлення реквізитів документу, а саме: ім’я та по батькові батька дитини підчищене та надруковане повторно.

Наразі прикордонниками відмовлено в пропуску через кордон неповнолітньої дитини. За даним фактом повідомлено працівників поліції. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба прикордонного загону.