У Шостці для дітлахів влаштували неймовірне свято з аніматорами, шоу мильних бульбашок і морозивом

Сьогодні у малечі Шостки справжнє свято – гостинні аніматори,  рухливі ігри в колі друзів, оригінальне шоу мильних бульбашок, аквагрим і безліч захоплюючих конкурсів. А ще – вдосталь безкоштовного морозива та заохочувальні подарунки найактивнішим учасникам дійства. Таке свято організували для місцевих дітлахів депутат обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко та шосткінська міська організація Опозиційного блоку.


«Ми маємо дбати про підростаюче покоління постійно, а не лише у День захисту дітей. Утім, не відходимо і від традицій, тому вирішили першого червня подарувати малечі свято, гарний настрій і тепло своїх сердець. Ми намагалися, аби дітям наш захід сподобався. Загалом же для нашої політичної сили всі питання, що стосуються найменших жителів – у пріоритеті. І ми продовжимо робити все для того, щоб діти відчували себе захищеними і жили щасливо», – зазначив Володимир Пилипейко.

А дійство й справді вийшло яскравим, різнобарвним. Найголовніше – що навкруги лунав дитячий сміх. Раділи й дякували організаторам батьки. Так, Ірина, мама 4-річного Богданчика сказала, що мало нині людей, які просто так, від щирого серця можуть подарувати дітям свято. «Нажаль, все більше політики, бруду, негативу. А тут сонячно і радісно. І, до речі, Володимир Пилипейко вже не перший раз дарує такі хвилини радості дітям, тому ми, шосткинці, йому за це дуже вдячні».