У Шостці вибухнула міні-пекарня

У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження.


До лікарні госпіталізували двох жінок: одна з них знаходиться у реанімації, інша – у хірургічному відділенні. Хлопець від госпіталізації відмовився.

«Одна жінка 48-ми років знаходиться у реанімації, виведена з важкого стану ближче до середньої важкості — 17% опіків поверхності тіла: обличчя, шия, верхні кінцівки. Інша жінка 41 рік госпіталізована у хірургічне відділення, біля 10 % опіків поверхні тіла. Загрози життю жінок немає», – розповів головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні Олег Шторгин.

Спалах газоповітряної суміші стався в той момент, коли найстарша з працівниць пекарні відкрила двері до туалетної кімнати. Вона найбільше й постраждала від опіків: лікарі діагностували у неї ураження 15% площі тіла, й нині вона знаходиться у реанімації, інформує sm.suspilne.media.

Її колега також зазнала опіків, і доправлена до хірургічного відділення місцевої лікарні. Юнаку медична допомога надана без госпіталізації.

Також в результаті спалаху в приміщенні пошкоджено шибки вікон, частково зруйновані міжкімнатні перегородки та туалетна кімната. Виниклу пожежу ліквідували викликані рятувальники.

Зараз на місці події працюють слідчо-оперативна група Шосткинського відділу поліції, вибухотехніки та спеціалісти кримінальної лабораторії ГУНП в області.

За цим фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загально небезпечним способом).