У Шостку закупили дороговартісний автомобіль-асенізатор

У Шостці з’явився перший вакуумний муловсмоктувальний автомобіль-асенізатор на базі МАЗу, здатний виконувати цілий комплекс робіт. Така покупка, вартістю 2 млн 150 тис. грн, стала можливою завдяки спільній роботі обласних депутатів від Опозиційного блку та міської влади Шостки за підтримки голови ОДА Миколи Клочка.


За твердженням фахівців, ця техніка здатна виконувати абсолютно всі роботи в системі каналізації, й іншої подібної машини наразі не існує. До придбання спецавтомобіля робота виконувалася в ручному режимі і потребувала значних людських ресурсів.

Приїхали передати нову техніку депутати обласної ради Микола Войтенко, Володимир Пилипейко та Андрій Грек. Вони зазначили, що така суттєва та дороговартісна покупка – перша в історії Шостки.

Заступник голови фракції Опозиційного блоку в обласні раді Микола Войтенко зазначив, що з обласного бюджету було виділено 1 млн 750 тис. грн, решту надала міська влада Шостки. «Цей автомобіль був вкрай необхідний у сфері міського господарства, оскільки він забезпечуватиме сталу, безперебійну роботу систем життєзабезпечення населення, виконуватиме комплекс робіт – допомагатиме ліквідовувати аварії, відкачувати шкідливі речовини і вирішуватиме багато інших проблем, які існують в каналізаційно-водопровідній системі Шостки. Наразі ми працюємо над тим, аби крок за кроком вирішувати й інші проблеми, які є в житлово-комунальному господарстві міста», – наголосив депутат.

Його підтримали колеги, зазначивши, що техніки в Шостці, яка потребує оновлення і заміни, чимало, оскільки прогрес не стоїть на місці. Тож обіцяють і надалі спільними зусиллями працювати на благо північного міста Сумщини спільно з очільником Шостки Миколою Ногою.