У “спартаківців” Сумщини відбулося свято

«Залишатися на висоті та продовжувати дарувати талановитих спортсменів області й усій Україні», – такі побажання висловив перший заступник голови Сумської обласної ради, голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко спортсменам та тренерам-викладачам ФСТ «Спартак», підсумовуючи їх роботу за минулий рік.


«Вітаю всіх, для кого спорт став справою життя, – звернувся до присутніх Олександр Стрельченко. – Завдяки наполегливій праці тренерів та вольовій підготовці спортсменів, «спартаківці» неодноразово виходили на старти різноманітних турнірів і з гідністю представляють Сумщину на обласному та всеукраїнському рівнях. Ми пишаємося тим, що наша область має талановите спортивне покоління. Сьогодні ФСТ «Спартак» із честю продовжує традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління».

Перший заступник голови обласної ради побажав спортсменам ніколи не зупинятися на досягнутому, підвищувати професійну майстерність і надалі гартувати чемпіонський характер та вручив грамоти кращим представникам ФСТ «Спартак».

Відзначили цього дня не лише спортсменів і тренерів, а й тих, хто постійно допомагає їм у поїздках на змагання, спортивному оснащенні, надає матеріальну допомогу. Серед них – Олександр Стрельченко, депутати Сумської міської ради від ОП-ЗЖ, заступник голови обласної організації Ігор Перепека та голова Сумської міської організації ОП-ЗЖ Віталій Жиленко.