У Старому Селі у День Перемоги вітали єдиного ветерана – 97-річного Григорія Ткаченка

Уся країна сьогодні шанує ветеранів і відзначає День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Не залишилися осторонь і жителі Старого Села, що в Сумському районі.


Тут, біля пам’ятника загиблим односельчанам у роки війни, зібралося чи не все село. Навіть діти, не дивлячись на негоду, не погодилися піти під накриття. Селяни поклали квіти, вшанували полеглих земляків хвилиною мовчання.

Урочисті заходи пройшли у місцевому клубі. Сюди завітав і єдиний ветеран Великої Вітчизняної війни, що залишився живим – 97-річний учасник Курської битви Григорій Ткаченко. Під час боїв він був тяжко поранений, має першу групу інвалідності, багато орденів та медалей. Коли його завезли до зали на візку, усі вітали ветерана стоячи і під бурні оплески. Люди дякували землякові і дарували старенькому квіти.

Із святом односельчан привітав староста села Сергій Єременко, директор місцевої школи Сергій Іщенко та співголова Національної платформи «Жінки за мир» Тамара Іщенко.

У своєму виступі Тамара Дмитрівна наголосила: «Для мене, як і для більшості людей, 9 Травня – найбільш значима, найбільш вагома дата в історичній пам’яті нашого народу, у пам’яті кожної української сім’ї. Немає в Україні родини, де не біло б свого героя. Ідучи 9 Травня до пам’ятників, меморіалів, обелісків, ми несемо спогади про своїх рідних і близьких. Уже п’яте покоління нащадків – правнуків і праправнуків свято береже у своїх серцях пам’ять про переможну весну 1945 року, про стійкість, героїзм, мужність солдата-визволителя, солдата-переможця, який ціною свого життя врятував світ від знищення і поневолення».