У Сумах 34 нових патрульних склали присягу

21 березня дружня патрульна родина поповнилась 34 новими інспекторами, 27 з яких мають вищу освіту. Чотирьох місячне навчання пройшло досить швидко, адже ще вчора, вони навчалися для того, щоб уже за декілька днів заступити на своє перше чергування.


19 чоловіків та 15 жінок склали присягу на вірність Українському народові. Їхня мета — стояти на захисті прав та свобод громадян, боротися із вуличною злочинністю, запобігати правопорушенням та рятувати життя.

Урочисті заходи відбулися на базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ. Кожен із поліцейських отримав сертифікат про закінчення Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Зі словами привітання до поліцейських звернулися керівники навчального закладу та Управління патрульної поліції в Сумській області.

Текст присяги зачитував начальник Управління патрульної поліції Сумської області Олексій Калюжний.

«Бажаю вам міцного здоров’я, аби ви завжди поверталися зі служби неушкодженими та були опорою для громади. Нехай ваші рідні завжди мають привід пишатися вами», — звернувся до особового складу Олексій Калюжний.

Після закінчення урочистостей патрульні приймали вітання від рідних та друзів.