У Сумах 60 учасникам АТО/ООС виділили кошти на придбання власного житла

Для 60 учасників Антитерористичної операції / Операції об’єднаних сил з міського бюджету на отримання власного житла виділять 21 млн гривень.


Таке рішення сьогодні ухвалили депутати міської ради під час чергової сесії.

Така одноразова цільова матеріальна допомога надається вже другий рік поспіль.

Згідно з ухваленим рішення, так само як і минулоріч, кожен із 60 сумчан-захисників отримає по 350 тис. гривень для придбання квартири або будинку.

«Кошти на придбання житла учасникам АТО виділили як і торік. У цьому питанні були дотримані усі юридичні моменти. Ми це зробили, а разом із тим врахували і всі пропозиції, які надходили від відповідних структурних підрозділів міської ради. Дякую депутатам за схвальне рішення. Дякую захисникам за оборону державних кордонів і нашого з вами спокою», – сказав Олександр Лисенко.

Список претендентів на отримання у 2019 році одноразової цільової матеріальної допомоги був затверджений Радою учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові.

Окрім того, його погодила постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.