У Сумах безкоштовно навчають азам програмування

У Сумах працюють безкоштовні курси програмування. В обласному центрі сумчанам розказали, як за 4 місяці стати програмістом, повідомляє сайт tv.sumy.ua. Основою для цього є проект фонду BrainBasket Foudation – Technology Nation. Це безкоштовна платформа навчання основам програмування.


Аби стати учасником курсу необхідно зареєструватися на сайті BrainBasket Foudation – у вкладці Technology Nation.

Керівник проектів фонду BrainBasket Foudation Ганна Попова повідомила, що є різні теми: “Ази мови програмування, C, Python, HTML. У кінці студенти роблять завдання. Кожен отримає сертифікат, де вказаний курс студента, і з цим сертифікатом він може йти в компанію на стажування. Все залежить від мотивації.

У цьому кабінеті обласної наукової бібліотеки двічі на тиждень проходять заняття з програмування. Тут працюють близько 20 осіб.

Ментор Світлана Ващенко говорить: “Ми використовуємо курс Гарвардського університету. Студенти готуються самостійно, вдома переглядають лекційні матеріали, а на наших зустрічах ми обговорюємо ті питання, переглядаємо те, що здалося їм незрозумілим”.

Олександр Закорко за освітою економіст. Починав з «нуля». Освоїв курси програмування торішнього липня й створив сайт магазину. Зараз працює в IT-компанії. “Складнощі були з розумінням. Це матеріал новий. Нове вивчати завжди скаладно. Головне не здаватися, пробувати, і я думаю, що людина, яка захоче, не стане винятком і в неї теж все вийде”, – говорить чоловік.

Нині формують четверту групу слухачів. Окрім Сум азам програмування навчають ще й у Конотопі.