У Сумах буде 111 перших класів

Управління освіти і науки готується вступати в новий навчальний рік, задля чого триває низка підготовчих та організаційних робіт. Зокрема, формуються мережа класів та контингент учнів на 2019–2020 навчальний рік.


З 1 вересня у закладах загальної середньої освіти функціонуватиме 111 перших класів (110 + 1 спеціальний), у яких навчатимуться 3195 учнів. Продовжуються роботи зі створення нового освітнього середовища в рамках реалізації концепції Нова українська школа.

Для закладів загальної середньої освіти міста у поточному році виділено державні кошти освітньої субвенції в сумі – 5 млн грн. (березень – вересень 2019 року), кошти міського бюджету у сумі – 2,1 млн грн. (грудень 2019 року), кошти міського та обласного бюджетів, передбачених на виконання виборних програм – 598,6 тис. грн., разом – 7,7 млн гривень.

Для придбання дидактичного матеріалу, меблів та комп’ютерного обладнання для початкових класів Нової української школи використано 3,8 млн грн. державної субвенції та 1,7 млн грн. міського бюджету. З метою належної підготовки закладів освіти до нового 2019–2020 навчального року з 12 по 16 серпня робочою групою управління освіти і науки за участю представників управління з питань праці, міського відділу Управління ДСНС України в Сумській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, відділу охорони здоров’я здійснювався огляд стану готовності 81 закладу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

З метою підвищення ефективності діяльності Інклюзивно-ресурсного центру № 1 впроваджено систему автоматизації роботи АС «ІРЦ».

Триває робота з формування груп компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення з наданням висновків ІРЦ. Видано 372 висновки. Завершено капітальний ремонт будівлі міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, теплопункту ДНЗ № 14, сантехнічного вузла НВК № 37.

Триває реконструкція приміщень Інклюзивно-ресурсного центру № 1, на що міським бюджетом 2019 року управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства передбачено 2,2 млн гривень.