У Сумах експерти підтвердили якість робіт з укладання плитки

Про це повідомив Сумський міський голова Олександр Лисенко на своїй сторінці у Facebook.


«Минулого року я неодноразово відповідав на закиди міських депутатів, а також кандидатів у депутати різних рівнів, у тому числі й Верховної Ради, щодо неправильного вектору діяльності міського голови. Горе-політикам вкотре повторюю: під час оновлення сумських дворів ми використовуємо плитку, виготовлену за німецькими технологіями», – зазначає очільник обласного центру.

Нещодавно, закордонні експерти приїздили подивитися на якість самої плитки та її укладання. Зокрема, перевіряли об’єкти, які реконструювали в 2014 році. Фахівці відзначили, що роботи виконані на високому рівні.

«Люди, які мешкають у цих дворах, й досі дякують за таке оновлення. Відтак, пропоную депутатам усіх міських рад області приїхати в Суми і подивитися двори, що відремонтовані в рамках впровадження ініціативи «Євродвір» та поспілкуватися з людьми, які мешкають у цих дворах», – каже мер міста.

Також Олександр Лисенко акцентував увагу сумчан, що особистих зв’язків з підрядниками не має.

«Всіх своїх кумів знаю «в обличчя», і серед виробників плитки – немає жодного. Виправдовуватися не буду. Я просто виконую свою роботу», – пише він.

4444