У Сумах на Хіммістечку ремонтують тротуари

Міський голова Олександр Лисенко, його перший заступник Володимир Войтенко та начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов проінспектували хід робіт із капітального ремонту прибудинкових територій у районі Хіммістечка


Наразі в розпалі роботи по вул. М. Вовчок і вул. Серпнева. Заразом роблять територію біля чотирьох будинків (вул. Марко Вовчок, 13; вул. Марко Вовчок, 15, вул. Серпнева, 5; вул. Серпнева, 7). Як зазначив Віталій Шилов, розпочали з найвищої точки, після того, як зроблять зливну каналізацію, будівництво якої запланували на наступник рік, підуть донизу.

«Чотири року тому ми одними з перших в Україні розпочали масштабне оновлення дворів. Відтоді підрядники почали працювати більш якісно, а ми вдосконалили роботу в цьому напрямку. І коли нині управління капітального будівництва та дорожнього господарства взялось за облаштування прибудинкових територій, департамент інфраструктури міста зробив тротуари навколо – а це вже інша якість робіт», – зазначив Олександр Лисенко.

Окрім Хіммістечка роботи з капітального ремонту прибудинкових територій ведуться в інших мікрорайонах: пр-т М. Лушпи, вул. Котляревського, вул. Романа Атаманюка, вул. Родини Линтварьових. Наступного тижня стартує ремонт дворів по вул. Нахімова.

«На різній стадії готовності наразі 75 дворів. Працюємо за графіком. Сподіваюсь, що все, що запланували, виконаємо», – зазначив перший заступник міського голови.

За словами Віталія Шилова, на капремонт прибудинкових територій цьогоріч спрямували 50 млн грн. і планують освоїти ще 27 млн гривень.

Вже готові пропозиції управління капітального будівництва та дорожнього господарства на наступний рік. Наступного тижня структурний підрозділ подасть їх на розгляд міському голові, з тим, аби найближчим часом зайнятись розробкою проектної документації.