У Сумах перевізники віддають бізнес “в хорошие руки”

Приватний перевізник Володимир Горпенко ще на початку лютого звернувся з листом до міського голови Сум Олександра Лисенка щодо припинення міського маршруту №51 "Піщане-Прокоф'єва".


Підприємець обурюється станом доріг, через які постійно доводиться ремонтувати транспорт, сніговими заметами взимку та збитковістю маршруту.  Щодо останнього, то тарифи не переглядалися два роки, а за цей час виросла ціна пального та запчастин.

У листі йдеться: "Прошу Вас розглянути та прийняти проект рішення стосовно зміни вартості проїзду у вказаному маршруті якнайшвидше. В разі не внесення до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Сумської міської ради або неприйняття рішення виконавчим комітетом, я не зможу більше надавати дотації для обслуговування маршруту. І, як наслідок, буду вимушений наступно дня після засідання виконавчого комітету звільнити всіх працівників та припинити обслуговування маршруту".

Втім, на черговому засіданні виконкому це питання було вирішено відкласти до березня. І автор листа вимушений припинити обслуговування маршруту.

У Фейсбуці він написав: "Шановні «Експерти в транспортних питаннях», всім хто вважає, що перевезення пасажирів – це мегаприбутки. Віддам в хороші руки транспортний бізнес (маршрут №51). Вартість питання тільки ринкова вартість шести машин. А віддам як налаштований бізнес. Є орендовані бокси, машини майже укомплектовані водіями. Звертайтеся, є можливість збагатитися".