У Сумах працюватимуть 19 пунктів тестування ЗНО

Управління освіти і науки доводить до відома класних керівників, випускників та їхніх батьків перелік закладів освіти міста, на базі яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році.


Усього таких 19. Розташовані вони будуть у СумДУ, СНАУ, СумДПУ ім. А. С. Макаренка, Машинобудівному коледжі СумДУ, Сумському коледжі економіки і торгівлі, коледжі СНАУ, Сумському хіміко-технологічному центрі професійно-технічної освіти, Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі, Сумському центрі професійно-технічної освіти, Сумському вищому професійному училищі будівництва і дизайну та у п’яти школах.

Допуск на пункти тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50 з за наявності наступних документів:

  • сертифікат ЗНО,
  • документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у сертифікаті);
  • запрошення-перепустка.

Випускник має взяти із собою на тестування ручку з пастою чорного кольору, а краще дві або три, для виконання сертифікаційної роботи.

Учаснику ЗНО забороняється використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв (розділ ІІІ, пункт 3 наказу МОН від 10 січня 2017 року № 25).

Цього року інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Випускникам радять залишити їх удома або ж у спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо, учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту буде анульовано.

Схема доїзду до пунктів тестування