У Сумах пройде благодійний Віденський бал

28 квітня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ, в рамках проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації пройде благодійний Віденський бал-2018.


3 квітня о 12:00 в Агенції промоції «Суми» відбудеться прес-конференція. Спікери розкажуть про підготовку до балу, майстер-класи, які будуть проведені для усіх охочих навчитися танцювати, про цьогорічних дебютантів, які відкриватимуть бал. Також, організатори розкажуть про родзинку балу – спеціальну гостю Ілону Гвоздьову (фіналістка та хореограф-постановник "Танцюють Всі", "Танці з зірками"), яка приїде спеціально на бал, щоб виступити та персонально провести кілька професійних майстер-класів із танцю.

У програмі балу будуть класичні бальні танці у супроводі симфонічного оркестру, бальна лотерея. Фіналом заходу стане обрання короля та королеви балу.

Під час заходу буде також проведена благодійна лотерея у рамках акції  всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Метою акції в цьому році є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.