У Сумах пройшла мирна акція протесту проти підвищення тарифів

15 січня мешканці Сум прийшли до будівлі облдержадміністрації на мирну акцію протесту. Люди обурені підвищенням тарифів на комунальні послуги.


 «Наша депутатська фракція у Верховній Раді вже давно зареєструвала законопроєкт, який дозволить суттєво зменшити вартість газу для населення. Вимагаємо невідкладно внести зміни до бюджету-2021, які збільшать витрати на соціальний захист людей, повернуть пільги найбільш нужденним категоріям населення. Влада повинна не забаганки МВФ виконувати , а робити все для підтримки і захисту людей», – сказав заступник голови фракції ОП-ЗЖ у Сумській облраді Микола Войтенко.

Він також зазначив, що фракція ОП-ЗЖ в облраді підготувала звернення до президента, Верховної Ради, уряду щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та житлово-комунальних тарифів для населення.

«Не можна так ставитися до людей, і обіцянки влади, які пролунали вчора, повинні бути виконані. За інших умов – хай йдуть! В Україні є фахівці, які здатні зупинити той згубний шлях, яким сьогодні йде країна», – підкреслив опозиціонер.