У Сумах провели обшук у керівника “Русского культурного центра”

7 вересня 2016 року слідчими слідчого відділу Служби безпеки України проведено (без залучення до слідчих дій активістів) санкціонований обшук житлового приміщення за місцем мешкання засновника СОГО «Руський культурний центр», повідомляє прокуратура Сумської області, якою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо розслідування злочинів проти основ національної безпеки України.


За результатами проведення слідчої дії виявлено та процесуально вилучено 20 примірників другого номеру випуску газети та 2 агітаційні матеріали сепаратистського змісту, пакунок із «Георгіївськими стрічками» (702 шт.), прапор РФ тощо.


Як повідомив начальник галузевого відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, наразі прокурорами та слідчими вживається комплекс скоординованих заходів щодо забезпечення всебічного та об’єктивного розслідування, його хід перебуває на контролі керівництва прокуратури області.


Довідково: упродовж поточного року вжитими спільними заходами прокуратури Сумської області та Управління СБУ в Сумській області щодо протидії злочинам проти громадської та основ національної безпеки України, завершено розслідування із встановленням осіб підозрюваних та скеруванням матеріалів для проведення судового розгляду у 4 кримінальних провадженнях. На теперішній час судами області розглянуто 2 провадження із постановленням законних рішень, ще дві справи перебувають на розгляді у режимі спеціального судового провадження.