У Сумах проходять профілактичні заходи “Мотоцикліст”

Мотоцикли, мопеди і моторолери – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. З кожним днем їх чисельність на дорогах нашої області зростає, причому саме цими транспортними засобами дуже часто керують люди, які взагалі не знають Правил дорожнього руху. Досить часто такі водії є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях, а ще гірше – нерідко гинуть.


У теплу пору року на дорогах Сумщини спостерігається збільшення кількість двоколісних транспортних засобів, і як наслідок зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за їх участю. Так, з початку року на автошляхах Сумщини сталось 14 ДТП за участі водіїв мототранспорту, в яких 1 людина загинула та 14 травмовано.

З метою проведення профілактичної роботи, попередження дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мотоциклів та мопедів та документування порушень Правил дорожнього руху водіями мототранспортуу період з 18 до 30 квітня 2016 року на території Сумської області будуть проводитися профілактичні заходи під назвою «Мотоцикліст».

Поліція вкотре звертається до всіх без виключення учасників дорожнього руху: неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху та не забувайте про уважність і обережність за кермом. Щоразу, вирушаючи в поїздку, водії двоколісного транспорту повинні одягти шолом та інші відповідні захисні засоби. Бережіть своє життя та життя інших учасників дорожнього руху!