У Сумах проходять змагання відкритої першості МКЗ ДЮСШ «Суми» з дзю-до

Сьогодні розпочалися змагання відкритої першості МКЗ ДЮСШ «Суми» з дзю-до, у яких беруть участь три сумських спортивні школи. Загалом – понад ста хлопців і дівчат 2007-2010 років народження.


Протягом року спонсорську допомогу школі і тренеру Кирилу Мачулі на проведення та участь дітей у всеукраїнських змаганнях, з яких юні спортсмени привозять нагороди у скарбничку Сумської області, надає БФ «Сагасітас».

.

Тож на відкритті змагань від благодійного фонду були присутні учасник АТО, начальник штабу гаубичного дивізіону 95-ї високомобільної бригади, батько загиблого Максима Савченка – підполковник Сергій Савченко та радник керівника Красногорівської ВЦА, волонтер і громадський активіст Михайло Подолін. Сергій Савченко привітав дітей, зазначивши, що спорт – це здоров’я. «А завдяки таким тренерам, як Кирило Мачула і батькам, які вірять у своїх дітей, відбувається становлення здорової і щасливої нації», – наголосив військовий.

Михайло Подолін додав: «Символічно, що змагання відбуваються напередодні Дня вшанування Героїв Крут. Це – справжні українці і справжні Герої. Втім я бажаю щоб вам ніколи не довелося тримати в руках зброю, а серйозні перемоги ви здобували лише на татамі».

За вагомий вклад у розвиток спорту обласного центру організатори змагань вручили БФ «Сагасітас» Подяку.