У Сумах репрезентували книгу Алли Акіменко “Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО”

Символічно, саме напередодні Дня захисника Вітчизни, в День волонтера, 140- річниці від ня народження поета Олександра Олеся (100 років тому він словом і справами боровся за незалежність України) у обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги Алли Акіменко “Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО”, ветеранів, які брали участь у боротьбі за незалежність України на полях неоголошеної війни та повернулися до мирного життя.


Перегортаючи сторінки книги ми знайомимося з нашими Героями – Ігорем Лугиною, Сергієм Кознієнком, Едуардом Пінчуком, Юрієм Жуковим, Андрієм Пасюгою, Юрієм Негребою, Дмитром Лисенком, Юрієм Корхом, Юрієм Сусло, Миколою Мамайко, Дмитром Висоцьким, Миколою Цегельником, Володимиром Гейком, Дмитром Яновським, Олександром Карпенком, Олександром Черненком, Олександром Мірошниченком, Мирославом Ляшком і Андрієм Косенком. 19 історій і всі об’єднані в спільну мету – захист України, захист своєї родини і усіх нас.

Едуард Пінчук в свою чергу вручив медалі “За оборону рідної держави” солдату Віталію Кузьменку та посмертно молодшому сержанту Сергію Палешко (медаль отримав його син).

«Найважче було розговорити героїв книги, адже в кожного з них свій біль, який словами не опишеш», – розповіла під час презентації за участі героїв своїх розповідей автор нарисів, сумська журналістка Алла Акіменко, яка працювала над книгою близько півроку. Вона об’їздила усі 18 районів області та обласний центр, зустрічалася з хлопцями, їх родинами, друзями.

Книга побачила світ завдяки коштам, виділеним обласною радою.

Презентація відбулася за участю Дмитра Живицького – керівника апарату Сумської облдержадміністрації, Антоніни Ігнатченко – заступника начальника управління культури Сумської облдержадміністрації.

На згадку про презентацію діти вручили воїнам книги та квіти.

“Дорогі наші, рідні Герої! Немає слів, якими можна подякувати за Ваш подвиг! Але ви знайте, що щира дяка – у серці кожного з нас. Дякуємо вам за наше мирне життя! Дякуємо за те, що ми можемо прокидатися у теплих ліжках! Дякуємо, що ми не чуємо свисту куль, не знаємо «градів» і «ураганів»!
Низький вам уклін за ваш героїзм!”, – саме ці слова звучали із виступів присутніх.