У Сумах розробляли дизайн для попільниць

6 квітня в Агенції промоції «Суми» відбулося нагородження учасників конкурсу з розробки дизайну для попільниць в м.Суми "Куріння не привід смітити". 


Конкурс проводився Сумським міським центром дозвілля молоді СМР в рамках проекту «Smoking right» спільно з Центром розвитку креативного мислення за фінансової підтримки British Council та програми «Active citizens». 

По завершенню конкурсу в м.Суми буде встановлено 15 попільниць з 3 макетами-переможцями в спеціально призначених місцях для куріння (один макет на п’яти попільницях). 

Переможцями конкурсу стали: 
1 місце – Устименко Анастасия з Сумської дитячої художньої школи им. М.Г.Лисенка, 
2 місце – Кириченко Олена з СумДПУ ім. А.С. Макаренка, 
3 місце – Черненко Олена з СВУМіК ім.. Д.С.Бортнянського. 

Всього було 26 робіт від 23 учасників з СумДПУ ім.. А.С. Макаренка, Сумського будівельного коледжу, Сумської дитячої художньої школи им. М.Г.Лисенка, СВУМіК ім.. Д.С.Бортнянського, Сумської ЗОШ №18, Сумської ЗОШ №15, Сумської СШ №2, Сумської ЗОШ №4, Сумської ЗОШ №26. 

Переможців конкурсу визначали журі з 7 спеціалістів з Центру розвитку креативного мислення, Сумського центру дозвілля молоді СМР, СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Сумського будівельного коледжу, Сумської дитячої художньої школи им. М.Г.Лисенка, СВУМіК ім.. Д.С.Бортнянського, Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки СМР.