У Сумах шахрайки забрали в 91-річного дідуся всі заощадження

Молоді незнайомки, завітавши до пенсіонера додому, запропонували придбати у них недорого молоко та м‘ясо. В розмові вони настільки заморочили чоловіку голову, що той навіть не зчувся, як «продавчині» вкрали у нього всі заощадження.


Близько опівдня, до квартири жителя будинку № 55 по вулиці Романа Атаманюка, завітали дві смагляві жінки, та запропонували придбати у них молоко і м'ясо за цінами дещо нижчими, ніж в магазині та на ринку. Дідусь погодився, та пішов у кімнату за грошима. Аж раптом одна з візитерок попросила  його розрахуватися з ними не дрібними купюрами, а новенькою п’ятисоткою, якщо така є. Мовляв, їм треба на подарунок, на весілля. Літній чоловік зі схованки витяг пакуночок з грошима, і вже хотів знайти п’ятисотку, як жінки взяли згорток у нього з рук і самі почали перераховувати гроші, шукаючи нову банкноту. А потім, відволікши увагу дідуся якоюсь дрібницею, викрали всі його заощадження – 6000 гривень.

Пропажу грошей чоловік виявив лише через кілька хвилин після того, як жінки пішли, залишивши старому його покупки.

На вигляд першій жінці близько 35-ти років, середньої статури, зріст 175-178 см., волосся чорного кольору. Була одягнута в куртку світло-коричневого кольору зі шкірозамінника та довгу чорну спідницю до підлоги.

Друга жінка виглядає молодшою, років 18-20, середньої тіло будови, зріст 158-160 см., волосся чорного кольору. Була одягнута в куртку чорну зі шкірозамінника та довгу чорну спідницю до підлоги.

Поліція звертається з проханням до всіх громадян, кому відомі особи зловмисниць чи їх місцеперебування, або хто бачив схожих за прикметами жінок вчора вдень, в районі вул.Романа Атаманюка, терміново повідомити про це за телефонами 050-4073102 або «102». Анонімність повідомлення гарантується.