У Сумах сьогодні перебував Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

Сьогодні до Сум прибув 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ». У його складі перебуває більше 200 активістів, громадських діячів, студентів, курсантів, рідних загиблих на Майдані та в зоні проведення АТО.


Учасники акції мають на меті залучати акттивну молодь до створення демократичного громадянського суспільства, налагодження комунікацій серед різних верств населення та перетворення України на сучасну європейську країну.

На залізничному вокзалі Сум патріотичну делегацію зустрічали керівники області та міста. Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль зазначив, що нині, як ніколи, поняття «єднання», «мир» набули для нас нового і глибокого змісту. Бо вирішення економічних і політичних проблем в Україні, згуртування нації, залежить тільки від нас із вами – українців. Тож наше головне завдання сьогодні – відкинути всі чвари, забути образи, об’єднати Україну заради миру, заради майбутнього нашої держави.

Після мітингу на вокзалі учасники Потягу Єднання України рушили до Скверу Героїв Небесної Сотні, а потім на Центральне кладовище, де відбулася Панахида за загиблими. Делегація вшанувала полеглих на війні хвилиною мовчання і до присутніх звернулися отаман «Труханівської Січі» Микола Бондар, діти та батьки загиблих на Майдані Героїв України, які закликали всіх до миру.

На згадку про місто гостям подарували прапор Сум та сувеніри. Далі протягом дня відбуватимуться зустрічі учасників Акції зі студентами сумських вишів, відвідування визначних історичних та культурно-мистецьких пам’яток Сумщини. І вже увечері Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відправиться далі країною.

9 березня потяг рушив із Києва і повернеться до столиці за 16 днів – 24 березня. За цей час його пасажири побувають у 13 містах центральної та північної частини України.