У Сумах стартує щорічна акція “Серце до серця”

У Сумах стартує ХІІІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».


У 2018 році з 2 по 22 квітня акція проходить під гаслом «Почуй світ!» зі збором коштів для дітей з вадами слуху. Метою збору коштів є придбання обладнання для кабінету сурдології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Задля популяризації акції у нашому місті, у рамках проведення акції, заплановано ряд заходів:

13.04-15.04, о 18.00 – OPEN heART FEST – фестиваль творчості. Фестиваль триває три дні, кожен з яких є тематичним та спрямованим на конкретний вид творчої діяльності. В цьому році перший день – виступ театру імпровізації «Стимул», де буде розкрита таємниця будь-якої імпровізації та розкриття в людині акторських здібностей; другий день- майстер-клас з оригінального танцю та як з танцю зробити яскраве шоу; третій день – завершальний, відкритий мікрофон для всіх бажаючих музикантів, презентувати свою творчість для інших.

14 квітня 2018 року о 14.00 – майстер-клас з графічної ілюстрації. Під час майстер-класу, діти матимуть можливість навчитися ілюструвати за допомогою спеціальних олівців, які водночас є і фарбами. Діти будуть зображувати кумедних мультиплікаційних героїв, а пізніше зможуть отримати свою ілюстрацію у вигляді наклейки.

14 та 18 квітня о 18.00 – проведення танцювальних майстер класів до Благодійного Віденського балу 2018.

19.04 о 18:00 –  «Хмаринка в королівстві Фонтаніуса Першого» – вистава місцевого, сімейного театру «Нянькіни», – дитяча вистава, цікава, казкова історія для дітей, які точно будуть задоволені тим, що буде відбуватися на сцені.

22 квітня 2018 року о 17.00 – Фінальний концерт акції «Серце до Серця» – концерт місцевих творчих надбань, виступи танцювальних колективів, музикантів та інших. Залучення максимальної кількості волонтерів до заходу.

Нагадаємо, що під час проведення акції у 2017 році було зібрано 386 тисяч 500 грн. На зібрані кошти придбане медичне обладнання для кабінету офтальмології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

– Авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ – 1 шт.

– Щільова лампа LS-3 – 2 шт.

– Стіл для Щільової лампи – 2 шт.

– Апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 3 шт.

– Апарат «Ручеек» для тренування акомодації- 2 шт.

– Макулостимулятор – 1 шт.