У Сумах триває ремонт доріг

Середній поточний ремонт дороги на Білопольському шляху наближається до завершення.

КП “Шляхрембуд”  виконують ремонт на ділянці від Сумського АТП до Сумського молочного заводу. Нині розпочали укладати останній верхній шар асфальтобетонного покриття. За словами “шляхрембудівців”, технологія укладання дороги – традиційна. Спочатку замінили бордюри, засипали основу, уклали нижній шар асфальтобетонного покриття і завершують укладають другий шар.

«Цей відрізок дороги давно потребував ремонту, тому, зокрема, мешканці цього мікрорайону будуть задоволені. Проте, роботи ще достатньо і завжди є, що удосконалювати. Ми обов’язково врахуємо це на наступні роки. Оскільки тут як приватний сектор, так і різні організації, які користуються популярністю серед населення і сумчанам зовсім не зручно добиратися розбитими дорогам до зупинки громадського транспорту, наприклад», – коментує директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера.

На цій ділянці працює одна бригада “шляхрембудівців”. Вдячні мешканці Сум відзначають у соціальних мережах якість виконаних робіт та пишуть, що ремонт доріг дійсно виконується і останнім часом якість і кількість тільки збільшилась, що не може не радувати сумчан.