У Сумах учасники АТО отримають одноразову матеріальну допомогу

У 2017 році сумчани, які були демобілізованими у 2014 – 2016 роках з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, отримуватимуть одноразову матеріальну допомогу.


У департаменті соціального захисту населення повідомляють, що виплати будуть здійснюватися відповідно до міської програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей», яка почала діяти в Сумах з 2017 року.

Така одноразова матеріальна допомога надаватиметься особам, які мають зареєстроване місце проживання в місті Суми.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги учаснику АТО необхідно звернутися до департаменту соціального захисту населення із заявою, до якої додати такі документи: інформацію про особовий рахунок, відкритий в уповноваженій банківській установі, копії (з пред’явленням оригіналів) паспорту, реєстраційного номеру облікової картки платника податків, витягу з наказу про звільнення з військової служби, військового квитка, довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання у Сумах. Сума одноразової допомоги складає 1 тисячу грн.

Крім того, департамент продовжує надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та отримали захворювання, поранення, контузії, каліцтва, тощо під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення. Така допомога виплачується особам, які на момент участі в АТО мали та зараз мають зареєстроване місце проживання в Сумах. Допомога виплачується одноразово у розмірі 8 тис. грн.

Учаснику АТО, який має право на отримання зазначеної допомоги, необхідно звернутися до департаменту соціального захисту населення із заявою, до якої додати наступні документи: копії (з пред’явленням оригіналів) паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідку, висновок або інший медичний документ, які підтверджують, що захворювання, поранення, контузію, каліцтво, тощо було отримано у зв’язку з участю в АТО; документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання учасника АТО або добровольця в місті Суми; інформацію про особовий рахунок, відкритий в уповноваженій банківській установі.

Прийом документів проводиться щоденно (крім вихідних) з 8:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00) за адресою: м.Суми, вул. Харківська, 35, каб. № 125, №126. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0542) 604-498.

Джерело: www.smr.gov.ua