У Сумах вакциновано 45% дорослого населення

Наразі в Сумській громаді проведено 173071 щеплень (вакциновано 45% дорослого населення).


За даними управління охорони здоров’я, минулого тижня захворіли 1523 сумчан. Усього наразі хворіють 2636 сумчан. У міських лікувальних закладах на стаціонарному лікуванні перебувають 297 дорослих і 21 дитина. У КНП «Клінічна лікарня № 5» лікуються 246 осіб (125 – на кисневій підтримці, 11 – у відділенні інтенсивної терапії, вісім – підключені до апаратів ШВЛ), у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» – 51 хворий (чотири – у відділенні інтенсивної терапії), у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» – 21 пацієнт (троє дітей – у відділенні інтенсивної терапії).

У медичних закладах, що перебувають у підпорядкуванні сумської громади, для хворих на COVID-19 дорослих є 55 вільне ліжко (всі забезпечені киснем), для дітей – 94 (кожне забезпечене киснем).

Ще 41 містянин лікується в стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького» (три перебувають у відділенні інтенсивної терапії, підключені до апаратів ШВЛ), 66 – у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» (чотири – у відділенні інтенсивної терапії, троє – підключені до апарата ШВЛ).