У Сумах відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо

11 лютого у залі боротьби обласної ДЮСШ змагалися більше 200 чоловіків, старших юнаків та кадетів з усієї Сумщини.


Чемпіонат проходив під егідою Управління молоді та спорту ОДА, а у якості почесних гостей запросили представників Благодійного фонду «Сагасітас-Україна». Ця організація протягом року співпрацює з секціями по боротьбі самбо. Тренери звертаються до благодійників з проханням підтримки дітей на змаганнях. І ті всіляко допомагають, оскільки розуміють, що за здоровою нацією – майбутнє України.

Перед початком Чемпіонату у залі розмістили банер пам’яті загиблого в АТО Максима Савченка, як нагадування молодим спортсменам про українську героїку.

Виступаючи перед присутніми під час відкриття змагань, один із співзасновників БФ «Сагасітас-Україна» Михайло Подолін передав слова привітань спортсменам від батька Максима – підполковника Сергія Савченка, який наразі служить в АТО. Побажав дітям успіхів, здоров’я та перемог на честь України.

Також Михайло Подолін виконав ще одну почесну місію – передав грошову допомогу від «Сагасітас-Україна» двом спортсменам – Данилу Токарю та Юлії Вороненко, які зайняли 5 місце на Чемпіонаті світу з самбо, що відбувся на Кіпрі.

Змагання проходили жваво, зі сльозами поразок та радощами перемог. Вони стали відбором найсильніших спортсменів Сумщини до збірної команди області для участі у всеукраїнських змаганнях у багатьох вікових групах.

Головними суддями змагань були заслужений тренер України з боротьби самбо Оксана Квітченко та майстер спорту, суддя міжнародної кваліфікації  Сергій Борзяниця. Він зайняв перше місце на Чемпіонаті світу серед поліцейських-самбістів і завоював друге місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо.

Тож юним спортсменам є з кого брати приклад!