У Сумах відкрили другу чергу психоневрологічного диспансеру

Напередодні Нового року у Сумах урочисто відкрили другу чергу обласного комунального закладу «Сумський обласний психоневрологічний диспансер».


Це, свого роду, дооснащення поліклініки і будівництво стаціонару на 240 ліжок. У новозбудованому комплексі «Б» передбачено лікування психіатричних хворих із різними патологіями і всього населення області, яке не зареєстроване як психіатричні хворі, але відчуває періодичні проблеми психологічного характеру та потребує необхідної діагностики й лікування.

Загальний проектний кошторис усього комплексу  складає 95 млн. грн. На другу чергу використано 55 млн. грн., з яких 8 млн. грн. з обласного бюджету.

Керівництву області та журналістам показали прекрасні палати та кабінети. Тут, до речі, немає жодної батареї, а за новітніми сучасними технологіями встановлено теплу підлогу і в приміщеннях тепло. Обидва корпуси об’єднані в єдину інформаційну мережу із спеціалізованим програмним забезпеченням, що дозволить електронне ведення карток пацієнтів та швидкі комунікації між лікарями. Це зроблено для того, щоб вузький спеціаліст при необхідності міг досить швидко дистанційно проконсультувати пацієнта.

Наразі обговорюється питання, аби у Сумах зробити велике медичне містечко в районі вул.Ковпака. Тут нині розташовані обласна дитяча лікарня, госпіталь для ветеранів, кардіологічний диспансер, діагностичний центр та психоневрологічний диспансер.