У Сумах відправили в армію понад сотню призовників

Сьогодні, 9 жовтня, в Сумах пройшла урочиста відправка до лав Збройних Сил України понад 100 юнаків.


Призовників проводжали напутнім словом керівництво області та міста, сивочолі ветерани, учасники бойових дій в Афганістані, учасники ООС (АТО), обласний військовий комісар Валерій Ісмаїлов, військові комісари військомматів області, командири військових частин Сумського гарнізону. Боже благословення молодим воїнам надав голова Сумської єпархії ПЦУ архієпископ Мефодій.

До місця проведення урочистостей призовники йшли в супроводі військового оркестру 27-ї окремої реактивної артилерійської Сумської бригади. Перед призовниками виступили вихованці ДНЗ №5 «Снігуронька». Побажати успіхів у військовій службі прийшли школярі. Майбутній солдат, сумчанин Денис Панченко, подякував за теплі напутні слова і запевнив присутніх, що призовники виправдають надії і стануть надійними захисниками рідних домівок.

Восени в армію підуть служити понад 500 жителів Сумщини. Понад 150 призовників поповнять ряди Нацгвардії, до 50 служитимуть в Державній спецслужбі транспорту, понад 300 підуть до лав ЗС України, прикордонну службу поповнять близько 50 призовників.

Керівництво обласного військового комісаріату в черговий раз нагадує, що військовослужбовці строкової служби в зону ООС не направляються.

debaty.sumy