У Сумах відзначили День незалежності України

“Україна – це люди, які забезпечують її державний суверенітет, її цілісність і розвиток”. Такими словами звернувся до жителів і гостей Сумщини голова облдержадміністрації Роман Грищенко під час урочистостей з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.


З самого ранку Роман Грищенко разом із жителями обласного центру вшанував пам’ять бійців, які загинули в ім’я незалежності й свободи України. Як учасник АТО очільник облдержадміністрації знає, яку велику ціну заплатила Україна за свою незалежність лише протягом минулих п’яти років, і добре розуміє вартість кожної хвилини тиші на фронті.

Під час спілкування з рідними загиблих воїнів Роман Грищенко говорив: «Завдяки кожному з ваших синів Україна зробила найголовніше – зберегла незалежність і свободу».

А у вітальному слові до жителів Сумщини, які зібралися у цей святковий день біля пам’ятника Т.Шевченку в обласному центрі, голова облдержадміністрації наголосив: «Саме від нас з вами залежить, наскільки Україна буде самостійною і незалежною, саме від нас залежить, наскільки Україна буде процвітати, саме від нас залежить, яким чином ми будемо далі розвиватися. Дійсно, Україна – це люди, які забезпечують її державний суверенітет, її цілісність і розвиток. Робимо великою Сумщину разом! З Днем Незалежності!».

Кращі працівники підприємств області, лікарі, донори, юристи, науковці, артисти отримали сьогодні державні нагороди і грамоти голови облдержадміністрації. Зокрема, звання «Заслужений донор України» отримали Сергій Ніколаєнко, Володимир Клець, Олександр Растроста, медаль «За працю і звитягу» – Микола Худолєй, начальник цеху акціонерного товариства «Суми-Хімпром», орден «За заслуги» – Петро Кмита, лікар-нейрохірург Сумської обласної клінічної лікарні (посмертно).

Роман Грищенко вручив також грамоти голови облдержадміністрації, зокрема, голові групи експертів з інфекційних хвороб обласного управління охорони здоров’я Ірині Троцькій, народній артистці України Євгенії Серебряковій, голові обласної Ради молодих вчених Юрію Дацько.