У Сумах відзначили “Спортивну особистість року”
Уже 11 років поспіль у Сумах обирають достойних спортсменів та вітають їх на щорічній церемонії «Спортивна особистість Сумщини».
Це не просто свято для кращих представників фізичної культури, а й підбиття підсумків минулого спортивного року за рішенням громадських спортивних організацій: обласного відділення НОК України, громадської ради з питань фізичної культури та спорту, федерацій з виду спорту та спортивних журналістів.
Цього року захід був проведений у приміщенні Сумського національного аграрного університету.
За результатами минулого року Сумська область посіла перше місце в Україні в неолімпійських і п’яте в олімпійських видах спорту.
Кращими у своїх номінаціях стали:
Олімпійські види, жінки:
- Інна Кашина (легка атлетика)
- Юлія Журавок (біатлон)
- Оксана Шкурат (легка атлетика)
Олімпійські види, чоловіки:
- Віталий Бутрим (легка атлетика)
- Артем Хомула (дзюдо)
- Володимир Супрун (легка атлетика)
Неолімпійські види, чоловіки:
- Денис Никонець (панкратіон)
- Микола Кожухов (сумо)
- Олександр Козлов (панкратіон)
Неолімпійські види, жінки:
- Світлана Скрипник (панкратіон)
- Олена Сушко (панкратіон)
- Катерина Великодная (спортивна аеробіка)
Тренери, олімпійські види:
- Микола Гудим (легка атлетика)
- Сергій Колесніченко (дзюдо)
- Сергій Родіонов (стрільба з лука)
Тренери, неолімпійські види:
- Євген Зернов (панкратіон)
- Сергій Хекало (сумо)
- Сергій Хоменко (військове багатоборство)
Молодь, олімпійські види, жінки:
- Анна Кривонос (біатлон)
- Юлія Балим (легка атлетика)
- Вероніка Литовцева (стрільба з лука)
Молодь, олімпійські види, чоловіки:
- Владислав Кузько (греко-римська боротьба)
- Антон Дудченко (біатлон)
- Ярослав Демченко (легка атлетика)
Молодь, неолімпійські види:
Анастасія Воскобойник (панкратіон) и Альберт Мосьпан (панкратіон)
Тренер молоді, олімпійські види:
- Олександр Москаленко (біатлон)
- Виктор Гайдук (греко-римська боротьба)
- Євген Бондаренко (легка атлетика)
Тренер молоді, неолімпійські види:
- Сергій Гавриш (панкратіон)
- Олександр Хоменко (військове багатоборство)
- Олександр Скварча (сумо)
Сильні духом:
- Вадим Швець (футзал)
- Дмитро Петренко (пульова стрільба)
- Анна Затилкіна (волейбол пляжний)
Команда:
- "Сумчанка" (хокей на траві)
- Тенісна академія (настільний теніс)
- ДЮСШ ім. Маміашвили (футбол)
Фото: Олексій Целік