У Сумах визначили переможців транспортного конкурсу

28 лютого конкурсний комітет оголосив переможців конкурсу з визначення перевізників пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.


Переможців назвали по 31 з 32 об’єктам конкурсу. Що стосується маршрутів №62 «Баранівка-Аеропорт» та №63 «Баси-Ганнівка», то єдиний претендент, КП «Електроавтотранс», не надав підтвердження достатнього забезпечення транспортними засобами. Разом з тим, комунальне підприємство зберегло усі свої попередні три автобусні маршрути: №57, №59 та №59а.

По восьми маршрутам, на які подавалися два чи більше претендентів, також були визначені перевізники, які посіли 2 місце. Якщо переможець відмовиться від укладання договорів, угоди будуть підписані з ними.

Нагадаємо, що 24 лютого було продовжено конкурс, призупинений у грудні ухвалою Зарічного районного суду м. Суми про забезпечення адміністративного позову. Напередодні Харківський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу виконавчого комітету та скасував таку ухвалу.

Того дня були розглянуті пропозиції від усіх претендентів та обговоренні їх додаткові пропозиції по об’єктам конкурсу.

Після цього конкурсний комітет мав на закритому засіданні, відповідно до п.47 Постанови КМУ №1081 від 03.12.2008 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», мав ухвалити рішення про визначення переможців.

Разом з тим, через блокування роботи комітету громадськими активістами остаточне визначення результатів було перенесене.

28 лютого о 8.00 конкурсний комітет відновив своє засідання, участь у якому взяли 12 з 13 членів. За його підсумками і були визначені переможці, повідомлення про яких було оприлюднено за участі претендентів та представників громадськості.

Відповідно до чинного законодавства, протягом 10 днів має бути оформлено протокол засідання конкурсного комітету, після чого – представлений на виконавчий комітет для його затвердження.

Результати засідання конкурсного комітету