У Сумах вп’яте пройдуть Дні сталої енергії

Наступного тижня у Сумах в рамках Днів сталої енергії відбудеться низка інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на пропаганду збереження довкілля. Інформує сайт Сумської міської ради.


Детально про кожний із них під час брифінгу розповіли представники структурних підрозділів, які займаються організацією Днів сталої енергії.

За словами завідуючої сектором екології відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії управління галузей виробничої сфери, екології та енергозбереженняЛюдмили Олійник, Дні сталої енергії – це один із етапів просування ідеї сталого енергетичного розвитку Сум. Триватимуть вони протягом чотирьох днів – з 5 по 8 червня. Офіційне ж відкриття відбудеться біля Альтанки в перший день проведення.

Як повідомила директор Інформаційно-методичного центру Галина Плахотнікова, цікавими та пізнавальними заходами охопили і заклади загальної середньої освіти та позашкілля.

Перелік заходів дивіться тут: https://smr.gov.ua/uk/novini/anonsi/14464-zakhodi-do-zagalnomiskogo-zakhodu-dni-staloji-energiji-u-misti-sumi.html