У Сумах вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, опозиціонери Сумщини поклали квіти до меморіалу «Вічна Слава» в Сумах і привітали жінок-ветеранів із клубу «Бойові подруги».


Депутати Сумської обласної, Сумської міської ради від Опозиційного блоку і просто партійці прийшли з квітами, аби віддати данину пам’яті усім полеглим у часи Великої Вітчизняної війни. До речі, саме завдяки опозиціонерам біля Меморіалу горить Вічний вогонь, який вони облаштували 5 років тому до 9 Травня.

   

«Ми ніколи не зможемо викреслити велику дату і змінити минуле. Ми ніколи не будемо замінювати імена героїв, завдяки яким ми сьогодні живемо і бачимо мирне небо над головою. Ми завжди будемо дякувати тим, хто віддав своє життя і здоров'я заради мирного майбутнього», – зазначив голова обласної організації Опозиційного блоку Олександр Стрельченко.

«Ми хочемо низько вклонитися тим, хто не занепав духом перед величезною небезпекою під час цих важких років. Низький уклін усім воїнам за хоробрість, патріотизм, волю до життя і віру в перемогу», – доповнив однопартійця головний опозиціонер Сум Ігор Перепека.

Далі партійці відвідали трьох ветеранів із організації «Бойові подруги» –  91-річну Лідію Шалаєву, 93-річну Лідію Фролову та 97-річну Анну Плахотніченко. Політики подарували бабусям продуктові набори. Ті, у свою чергу, згадували буремні роки і про те, як відбудовували країну. Жалілися на нинішнє тяжке життя та дякували депутатам за турботу, бо цього дня до них ніхто навіть не зателефонував, не те, щоб приїхати.

Бабусі з болем говорили про те, що нинішня українська влада прагне переписати історію і змусити український народ забути своє героїчне минуле. «Не можна перекручувати факти, перейменовувати вулиці, які носили імена справжніх героїв. Треба молодь вчити правді і патріотизму. Інакше ми спаплюжимо не тільки героїчне минуле, а й майбутнє», – зазначила Лідія Фролова.