У Сумах з початку року зареєстрували нових авто на 24 мільйони доларів

У січні-вересні цього року в Сумах та області зареєстрували майже тисячу нових авто. Кожне з них в середньому коштувало 26 тисячі доларів.


Майже 50% зареєстрованих у регіоні  мали ціну від 17 до 35 тисяч. Ще 36% – дешевші 17 тисяч, а середня вартість автомобіля у Сумах склала 26 тисячі доларів США. За 9 місяців сума покупок у регіоні склала 24 мільйони доларів без врахування ціни додаткового обладнання, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими в регіоні були автомобілі японської марки Toyota. У Сумах зареєстрували 144 таких авто на суму 5 мільйонів доларів. Також сумчани часто купували Renault і Kia. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster, продажі якого склали майже 70 машин. 

Загалом, за 9 місяців 2018 року українці придбали 58 тисяч нових автомобілів на суму майже 2 мільярди доларів США. З початку року в Україні зареєстрували не мало «люксових» автомобілів: 2 Rolls Royce, 3 Aston Martin, 29 Bentley, 32 Maserati та понад півтисячі Land Rover.

Суми січень-вереснь

Нагадаємо, впродовж перших шести місяців 2018 року в Сумах та області зареєстрували майже 650 нових авто. Тоді середня вартість автомобіля в регіоні також становила 26 тисяч доларів США.