У Сумах за місяць на нові авто витратили понад 2 млн доларів

У лютому в Сумах та області зареєстрували 89 нових автомобілів, на кожен з яких в середньому витрачали понад $25 тис.


Минулого місяця сумчани найчастіше купували машини, які входять у ціновий діапазон $17-35 тис. Їх частка у регіоні склала 55%, а середня вартість кожного зареєстрованого авто перевищила $25 тис. Загальна сума витрат за місяць у лютому склала $2,2 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault. У регіоні придбали 17 таких машин на суму $275 тис, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Також часто купували Kia та Renault. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster.

Загалом, у лютому в Україні зареєстрували 5,7 тис нових автомобілів, а сума витрат склала $177 млн. Серед них були й автомобілі, вартість яких перевищує $200 тис – зареєстрували два кросовери Rolls-Royce Cullinan. Вартість кожного такого авто перевищує $400 тис. Також українці придбали 4 Bentley, 33 Porsche та 3 Maserati.

Нагадаємо, у січні в Сумах та області зареєстрували 104 нові автомобілі. Кожна з цих машин в середньому мало вартість майже $25 тис, а сума покупок перевищила $2 млн.