У Сумах заборонено розміщення інформаційних пунктів «Успішної Країни»

У Сумах до кінця вересня заборонено розміщення інформаційних пунктів Політичної партії «Успішна Країна». Відповідне рішення ухвалив сьогодні на своєму позачерговому засіданні виконавчий комітет Сумської міської ради.


Рішенням передбачено заборону розміщення інформаційних пунктів Політичної партії «Успішна Країна» у формі інформаційних наметів на території міста Суми в період до 30 вересня 2016 року.

Як повідомив заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ, до Сумської міської ради 5 вересня близько 8.45 надійшла заява-повідомлення за підписом голови Полтавської обласної організації ПП «Успішна Країна» Владислава КОТЛЯРА щодо розміщення у нашому місті інформаційних наметів за сімома адресами з 5 по 30 вересня.

Разом з тим, відповідно до Порядку організації і проведення масових акцій у м. Суми, організатори масових заходів мають сповіщати про їх проведення орган місцевого самоврядування завчасно, але не менш, ніж за добу, аби правоохоронні органи мали можливість вжити заходів безпеки. Нагадаємо, що заходи цієї політичної сили у червні цього року у Сумах вже призводили до порушень громадського порядку. П’ятого вересня також було зафіксована конфліктна ситуація щодо діяльності волонтерів одного з інформнаметів.

Крім того, що заяву підписано головою Полтавської обласної організації цієї партії, повідомлення у ній йде від імені Сумської обласної організації. До того ж, документ підписала людина, яка відповідно до державних реєстрів не очолює організацію «Успішної Країни» у Полтавській області.

Беручи до уваги наведені підстави, з метою недопущення порушення громадського порядку на території міста Суми, враховуючи невідповідність заяви-повідомлення Сумської обласної організації Політичної партії «Успішна Країна» до Сумського міського голови від 05.09.2016 вимогам чинних нормативно-правових актів, виконавчий комітет ухвалив рішення щодо заборони розміщення інформаційних наметів на території Сум до 30 вересня.

Також виконавчий комітет, враховуючи наявність у заяві-повідомленні Сумської обласної організації Політичної партії «Успішна Країна» до Сумського міського голови від 05.09.2016 ознак підроблення, направив цей документ до Сумського міського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області для вжиття відповідних заходів згідно з вимогами чинного законодавства України.

Організатор та учасники акції політичної сили поінформовані про рішення виконавчого комітету «Про вжиття заходів з приводу заяви-повідомлення Сумської обласної організації Політичної партії «Успішна Країна» до Сумського міського голови від 05.09.2016».

Правоохоронні органи також забезпечили виконання цього рішення.

Джерело: smr.gov.ua