У Сумах засяяла головна ялинка

У день Святого Миколая очільник області Микола Клочко та Сумський міський голова Олександр Лисенко відкрили головну ялинку Сумщини


Голова облдержадміністрації побажав присутнім на площі Незалежності, щоб кожен наступний день нового року був наповнений добрими вчинками, а добро обов’язково поверталося сторицею.

«Зичу усім великих досягнень і перемог, кохання, родинного затишку. Нехай усі негаразди залишаються у 2017 році, а наступний рік принесе мир нашій країні, тільки позитивні емоції, гарний настрій і радість кожної хвилини», – зазначив Микола Клочко.

На запалення новорічної ялинки прийшло подивитися багато сумчан. До них приєднався й міський голова Олександр Лисенко.

«Вітаю всіх зі святом! Хочу, щоб в цей день разом зі святом до домівки кожного прийшли мир, добробут та злагода, – побажав сумчанам керманич міста. – Бажаю усім міцного здоров’я, родинного тепла і затишку. Нехай здійснюються найзаповітніші мрії!»

Справжнім передноворічним подарунком для гостей свята, а особливо дітей, став дрібний сніжок, який додав святкового настрою сумчанам. Під казкове кружіння сніжинок дітлахам в рази було веселіше кататися на атракціонах, брати участь у конкурсах і розвагах та просто веселитися разом зі своїми батьками.

10688 10689