У Сумах збільшили перелік громадян, що мають право на “Соціальне таксі”

До переліку категорій громадян, котрі мають право безоплатно користуватись послугами міської служби «Соціальне таксі», включили дітей з ДЦП та осіб з інвалідністю ІІ групи, які мають захворювання на ДЦП або статус учасника війни.


Цим сумчанам, як і решті категорій, що до цього користувались правом безоплатного підвезення, транспортні послуги надаються в межах міста позачергово до медичних установ, у разі відсутності таких замовлень – до органів державної влади та/або місцевого самоврядування, в останню чергу для участі в культурно-масових заходах.

Скористатись «Соціальним таксі» можна не більше, як вісім разів на місяць, за винятком випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Для замовлення автомобіля необхідно подати до органу соціального захисту населення наступні документи:

  • письмова заява;
  • копія паспорта громадянина України (стор. 1, 2, 11-12) або довідка про тимчасове посвідчення громадянина України;
  • роздруківка про розмір пенсії за місяць, що передує місяцю звернення;
  • довідка про встановлення групи інвалідності;
  • довідка медичної установи про нездатність самостійно пересуватися;
  • запрошення (лист) для участі у культурно-масових, святкових заходах.

Транспортні послуги не надаються, якщо замовник у поточному році перебуває на обліку на отримання грошових компенсацій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування» (зі змінами), при посадці в автотранспорт відмовляється пред’явити документ, що посвідчує особу, перебуває в стані алкогольного (токсичного, наркотичного) сп’яніння, потребує транспортування санітарним автотранспортом; у випадку невідповідності документа, що наданий особою з даними про замовника транспортної послуги, що містяться в матеріалах його особової справи.

Замовлення транспортної послуги приймається за тел.: 60-40-03, (050)4055670, (068)3960169 та реєструється у журналі реєстрації замовлень на транспортні соціальні послуги служби «Соціальне таксі».

Надання безоплатних транспортних послуг здійснюється відповідно до дати та часу звернення у порядку черговості.

Під час надання транспортних послуг особу можуть супроводжувати члени сім’ї, законний представник. Для них підвезення також безоплатне.

Джерело: www.smr.gov.ua