У Сумах знову зрізали червоно-чорний прапор

У середмісті Сум знов перестав майоріти червоно-чорний прапор. Вночі невідомі зрізали залізний стовбур і забрали полотнище.


Зруйнований пам’ятний знак та спиляний металевий флагшток червоно-чорного прапора, що був піднятий у 2014 році в пам'ять бійців Небесної Сотні та учасників Революції гідності 2013-2014 років виявили вдень 7 липня громадські активісти та депутати Сумської міської ради, які повідомили до поліції.

На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції та прибули представники депутатського корпусу Сумської міськради. Оглянувши місце пригоди та зафіксувавши факт руйнування, поліцейські допомогли поставити на місце повалену зловмисниками кам’яну брилу. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження по факту крадіжки прапора та роблять все можливе аби встановити особи зловмисників.

На своїй сторінці в ФБ керівник обласного "Правого сектору" Сергій Супрун повідомив: "Знову сплюндрований червоно-чорний прапор у середмiстi Сум. Шановний мiськiй голово, пане Лисенко, може варто вiдволiктись вiд "eвродвороманii" та встановити в мiстi камери спостереження?"

Нагадаємо, у червні 2014 року активісти ВО "Свобода" встановили пам’ятний знак, на якому написано: «На честь бійців Небесної сотні та учасників Революції гідності 2013-2014 рр.» і флагшток з червоно-чорним прапором. Вже було пошкоджено табличку і двічі зрізали стовбур та забирали прапор.